DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 317293-1,40%
Ankara

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Boğa Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Boğa burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 6 Aralık 2022 Salı gününe özel, Boğa burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

6 Aralık 2022 Salı yorumu : Haftanın ikinci gününde, yaşamsal konularda belirsizliklerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Her türlü gelişmeyi yakından takip edebileceğini bir gün. Dengeler ne kadar zorlayıcı ve karmaşık olursa olsun, istediğiniz takdirde hepsinin üstesinden gelme şansınız da var. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece pek sorun yaşamayacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi daha iyi ifade etme şansınız var. Huzuru ve mutluluğu elinizde bulundurmak için uygun zamandasınız. Karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, önceliklerinizi doğru belirlemeye çalışmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bu konuda biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili ufak tefek problemlerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gereken bir gün. Hata yapmamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %60
Aşk %60
Para %50
Sağlık %50
İş %70

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 6 Aralık Salı 03:58
Güneş*13° Yay Ay20° Boğa
Merkür24° Yay Venüs24° Yay
Merkür24° Yay Venüs24° Yay
Mars16° İkizler (R) Jüpiter29° Balık
Satürn20° Kova Uranüs15° Boğa (R)